בלוג NightOfTheLivingJews.com

5 הדברים הנחשבים למושכים בעיני הנשים

5 הדברים הנחשבים למושכים בעיני הנשים

305 מילים

כל אחד מאיתנו מחזיק באיזו תדמית של מה שנחשב מושך בעיני הנשים. חלקנו מדברים כל היום על הכסף שלנו, אחרים מנפחים שרירים במכון הכושר. אבל אולי הדברים שבאמת מושכים נשים יכולים להפתיע אתכם.

כדאי להבין מה הנשים מחפשות, זה יעזור לכם לקראת הדייט. במיוחד אם אתם רוצים לנסות לפתח קשר רציני ואכפת לכם מה האישה תחשוב עליכם.

  1. לדבר פחות – מסתבר שנשים לא אוהבים גברים שמדברים הרבה, והסיבה היא כנראה שמי שמדבר הרבה מקשיב פחות. אם תדברו פחות, כך תוכלו דווקא לשפר את התקשורת עם האישה. כאשר תדברו פחות, לכל מילה תהיה משמעות.
  2. חייכו יותר – מסתבר שאחד הדברים שהכי מושכים אותנו זה חיוך. אם עבדתם פעם במכירות, אתם בוודאי יודעים שחשוב לחייך. ובכן, זה עובד גם כאן. חיוך ממיס את הלב והוא גם משדר ביטחון.
  3. גישה חיובית – גישה שלילית היא ממש לא דבר מושך. החיים זה לא דבש, ויתכנו רגעים לא נעימים ולא נוחים. אולי כמו האטיות של המלצר בדייט שלכם. אבל כאשר נופלים לגישה שלילית זה מעכיר את כל האווירה. למעשה אם תאמצו גישה חיובית, זה ישפיע קודם כל על עצמכם ויהפוך אתכם לאנשים מאושרים יותר.
  4. כנות – נשים מחפשות אחר כנות, כנות משדרת להן בטיחות. גבר שאינו מדבר בכנות גורם להם לראות את הגבר שמבטיח להם מערכת יחסים מלאה בשקרים. כנות היא סימן לבגרות, וגם ביטחון כאשר אתם כנים לגבי הדברים שאולי לא תמיד נעימים לעצמכם.

דומיננטיות – כאשר מדברים על משיכה מינית, נשים מחפשות דומיננטיות. ואיננו מתכוונים לאיזה פטיש במיטה, אלא לגישה כללית. כל מה שאמרנו עד עכשיו, גורם לאישה להימשך אליכם, אבל אתם רוצים משיכה מינית וכאן נדרשת דומיננטיות. שלא יהיה לכם רושם מוטעה, דומיננטיות היא אינה כפיית הרצון שלכם על האישה. אבל זוהי נוכחות דומיננטית הגורמת לאישה להתמסר. אבל כמובן שהיא מצפה שהדומיננטיות תביא אותה לעונג. כך שאתם חייבים להיות רגישים לצרכים שלה.

 

אם אתם גברים שהיו הרבה זמן רווקים, ואולי רגילים לאופי הבילויים כמו בדירות דיסקרטיות בתל אביב, כדאי שתעשו איזו סוייץ‘ בראש.

בלוג NightOfTheLivingJews.com כתבות נוספות

דברים לעשות לפני גיל 30

דברים לעשות לפני גיל 30

נראה שאתמול היינו בני 16 והשנה אנו חוגגים את יום ההולדת 30. החיים עוברים מהר וזה עשוי להיראות מלחיץ למדי. יום הולדת 30 הוא מאורע…

פינוק זוגי ביום חורף קר

פינוק זוגי ביום חורף קר

החורף מביא איתו את הימים הקרים והגשומים, הימים שבהם אין לנו חשק לצאת מהבית. הראות ותנאי הנהיגה לקויים, וגם בילוי במקום סגור עדיין מצריך יציאה…

הגיבו נכון למגע, וכך תשפרו את יחסי המין

הגיבו נכון למגע, וכך תשפרו את יחסי המין

ליטפתם פעם חתול? האם הבחנתם כי כל גופו נמתח לכיוון היד שלכם, והוא מתחכך בה בהנאה? אתם מלטפים את החתול, והוא יכול להיות פסיבי לחלוטין…