בלוג NightOfTheLivingJews.com

פינוק זוגי ביום חורף קר

פינוק זוגי ביום חורף קר

304 מילים

החורף מביא איתו את הימים הקרים והגשומים, הימים שבהם אין לנו חשק לצאת מהבית. הראות ותנאי הנהיגה לקויים, וגם בילוי במקום סגור עדיין מצריך יציאה אל הקור והגשמים שבחוץ. ישנם זוגות המתבאסים מכך ורק מחכים לקיץ, אך ישנם זוגות המחפשים כיצד להפיק את המיטב מהמצב.
אז מה אפשר לעשות ביום חורפי גשום?

לראות סרט בנטפליקס – סרט בנטפליקס יכול להיות בילוי זוגי נהדר. אבל אל תעשו זאת כמשהו שגרתי, הקדישו לכך יותר תשומת לב. עמעמו את האורות, הכינו קערת פופקורן ונסו להרגיש כאילו אתם בקולנוע. סרט רומנטי יכול להשתלב מעולה באווירה, למרות שאני מכיר זוגות שאפילו ירצו לראות סרט אימה על בתים רדופי רוחות רפאים.

לשחק כמו בילדות – אני לא יודע מתי בדיוק מגיע הגיל שבו אנו מאבדים עניין במחשקים הפשוטים כמו ארץ עיר. אבל האמת שיש להם איזה קסם מיוחד, וגם בתור גדולים לפעמים נחמד לחזור לאותם המשחקים. וכאשר אי אפשר לצאת מהבית, זה בהחלט יכול להיות ערב זוגי משעשע. זה יוציא מכם את הילד שבפנים, ויכול אפילו להיות מרגש בצורה מפתיעה.

הכינו ארוחה זוגית – סביר להניח שכל יום אתם אוכלים ארוחת ערב יחדיו. אבל הפעם אפשר להשקיע קצת יותר. אפשר לבשל ביחד ולהכין מנות שדורשות קצת יותר השקעה. אולי ממש אפשר לחשוב על ארוחה של כמה מנות. וגם אם אינכם בשלנים גדולים, היום באינטרנט אפשר למצוא מדריכים קלים ומהירים. ואם בגלל הגשם אתם לא יוצאים למסעדות, תוכלו להביא את האווירה הרומנטית לתוך הבית. שימו נרות על השולחן ובקבוק יין ואתם מסודרים.

לשחק משחקי לוח – באופן אישי המשחק האהוב עליי הוא מונופול, ובעיני זהו משחק על זמני. אך זהו יכול להיות גם כל משחק אחר. פשוט לפתוח משחק קופסה, לשים את המסכים בצד וליהנות כמו פעם ממשחקי חברה.

ולבסוף, אולי הבילוי הכי יפה, זה שאינו עומד בסתירה לכל יתר הרעיונות, אלא פשוט משתלב אל תוך הערב באופן טבעי – פשוט לעשות אהבה. רווקים, אל תתבאסו, אתם תמיד יכולים לבלות בדירות דיסקרטיות בתל אביב .

בלוג NightOfTheLivingJews.com כתבות נוספות

דברים לעשות לפני גיל 30

דברים לעשות לפני גיל 30

נראה שאתמול היינו בני 16 והשנה אנו חוגגים את יום ההולדת 30. החיים עוברים מהר וזה עשוי להיראות מלחיץ למדי. יום הולדת 30 הוא מאורע…

5 הדברים הנחשבים למושכים בעיני הנשים

5 הדברים הנחשבים למושכים בעיני הנשים

כל אחד מאיתנו מחזיק באיזו תדמית של מה שנחשב מושך בעיני הנשים. חלקנו מדברים כל היום על הכסף שלנו, אחרים מנפחים שרירים במכון הכושר. אבל…

הגיבו נכון למגע, וכך תשפרו את יחסי המין

הגיבו נכון למגע, וכך תשפרו את יחסי המין

ליטפתם פעם חתול? האם הבחנתם כי כל גופו נמתח לכיוון היד שלכם, והוא מתחכך בה בהנאה? אתם מלטפים את החתול, והוא יכול להיות פסיבי לחלוטין…