בלוג NightOfTheLivingJews.com

מתנות למי שעובד מהבית

מתנות למי שעובד מהבית

334 מילים

נושא העבודה מהבית עלה לכותרות בתקופת הקורונה. באותו הרגע זה היה מתוך אילוצים, אך כיום גם כאשר אין סגרים, עדיין רבים עובדים מהבית. ביניהם שכירים ועצמאים. אם יש לכם חבר שהתחיל לעבוד מהבית, ואולי פתח עסק משלו, אולי תרצו להעניק לו מתנה. להלן כמה רעיונות למתנות עבור מי שעובד מהבית.

ספל חכם – הקפה הוא חברו הטוב ביותר של האדם העובד. כמעט תמיד מתחילים את יום העבודה בכוס קפה, ויש כאלו שתמיד עובדים עם כוס קפה על השולחן. אך אלו שאוהבים לשתות את הקפה לאט יודעים שהקפה מתקרר, ובמיוחד עכשיו בחורף. ספל חכם מאפשר לכם לשמור על הטמפרטורה. ניתן לשלוט בו באמצעות אפליקציה, ובה אתם קובעים את הטמפרטורה שאתם רוצים.

ערכת ניקוי למחשב הנייד – המחשב הנייד הוא הכלי המרכזי של כל מי שעובד מהבית. אך באופן טבעי הוא עשוי להתלכלך במהלך העבודה ומידי פעם יש לנקות אותו. ערכת ניקוי למחשב נייד מאפשרת להסיר את האבק מכל הפינות ובין מקשי המקלדת בקלות ובמהירות.

סטנד למחשב הנייד – ישנם אנשים רבים שאוהבים להגביה מעט את המחשב הנייד. יש כאלו שמאלתרים עם כל מיני חפצים, ויש את מי שעושה זאת עם סטנד מיוחד המאפשר לשלוט בגובה. הסטנד גם מתקפל ומתאים למי שיוצא לעבוד בבית הקפה.

מכשיר עיסוי ביתי – אחרי עבודה רבה, לפעמים צריך איזה עיסוי מרגיע. במיוחד אחרי שיושבים כל היום על הכיסא צריך משהו בשביל להמריץ את מחזור הדם. מכשיר עיסוי ביתי יכול להיות פתרון זול וקומפקטי לעיסוי עצמי. ואם אתם ממש אוהבים את החבר, אולי תוכלו להזמין אותו לבילוי בדירות דיסקרטיות ברמת גן, על חשבונכם.

ערכת תאורה – מי שעוד מהבית מרבה לעשות שיחות זום. ערכת תאורה למחשב הנייד תסייע להאיר אתכם בצורה נוחה ויפה המותאמת במיוחד לשיחות ווידאו. היא מתאימה גם לבלוגרים המצלמים סרטי ווידאו מול המחשב.

כבל הטענה תלת ראשי ארוך – תמיד יש לכם דברים להטעין. את הטלפון הנייד ועוד כלי מיני גאדג‘טים שיש לכם על שולחן העבודה. אחד דורש חיבור של אייפון, אחר אנדרואיד ויש גם חיבור טייפ C. בסוף כל השולחן שלכם מלא בכבלים, יותר מאשר חיבורי USB שיש לכם. כבל ארוך עם 3 ראשים מאפשר לכם לתת מענה להטענת שלושה מכשירים מסוגים שונים.

בלוג NightOfTheLivingJews.com כתבות נוספות

פינוק זוגי ביום חורף קר

פינוק זוגי ביום חורף קר

החורף מביא איתו את הימים הקרים והגשומים, הימים שבהם אין לנו חשק לצאת מהבית. הראות ותנאי הנהיגה לקויים, וגם בילוי במקום סגור עדיין מצריך יציאה…

הגיבו נכון למגע, וכך תשפרו את יחסי המין

הגיבו נכון למגע, וכך תשפרו את יחסי המין

ליטפתם פעם חתול? האם הבחנתם כי כל גופו נמתח לכיוון היד שלכם, והוא מתחכך בה בהנאה? אתם מלטפים את החתול, והוא יכול להיות פסיבי לחלוטין…

טיפוח הגבר, הדברים שאתם חייבים לעשות

טיפוח הגבר, הדברים שאתם חייבים לעשות

רגע, אם אתם מהגברים שאפילו לא שמים דאודורנט, המאמר הזה בכלל לא בשבילכם. ובכלל אנחנו מעדיפים שתתרחקו מאיתנו. אבל לפני שנדבר על טיפוח הגבר, בואו…