בלוג NightOfTheLivingJews.com

הדברים שיחממו לנו את החורף

הדברים שיחממו לנו את החורף

300 מילים

אפשר לדבר הרבה על היתרונות של הקיץ וכמה זה כיף בקיץ. אבל העובדה שעכשיו זה חורף לא עושה לכם טוב. אתם צריכים משהו שימלא אתכם בחמימות ואופטימיות. הרעיון הראשון הוא לנצל את החורף בשביל לתכנן את הקיץ. זהו הזמן לרקום חלומות על הדברים שתרצו לעשות בקיץ הבא. זהו הזמן גם ללכת למכון כושר על מנת לחשוף את הקוביות כאשר יגיע הקיץ. אל תדאגו בסוף הקיץ יגיע. אבל מה בינתיים.

חורף חם ונעים

בינתיים כדאי שתיהנו מהדברים שהכי כיף לעשות אותם בחורף. להלן כמה רעיונות.

ליהנות מכוס שוקו חם – זהו הזמן ליהנות מכוס שוקו חם כאשר אתם מכוסים בכירבולית ממש כמו שהייתם ילדים קטנים. ואם תעשו את זה ערומים תוכלו להרגיש עוד יותר נעים. הכינו לעצמם כוס שוקו מושחת. תזרקו פנימה כמה קוביות שוקולד ואולי אפילו תוסיפו קצפת וקינמון.

מקלחת זוגית לוהטת – אין כמה מקלחת חמה בחורף, החוויה הביתית שהכי דומה לסאונה. אתם יכולים לעשות זאת לבד או עם בת הזוג, דבר שיהפוך לבילוי אינטימי במקלחת. רק תוודאו שיש לכם מספיק מים חמים, כי זה ממש לא נעים שנגמרים המים החמים בימי החורף הקרים. ואם אין לכם חברה, תמיד תוכלו למצוא את המקלחת הזוגית החמה בדירות דיסקרטיות בבת ים.

מרתון נטפליקס – כאשר קר וגשום למי יש כוח לצאת מהבית. זה לא עושה חשק לצאת, אפילו לא לקולנוע. אז אולי פשוט תעשו מרתון נטפליקס. תבחרו סדרה מעניינת, וכמובן שאפשר לעשות זאת לבד. אפשר להכין פופקורן ושתייה וממש ליהנות מזה כאילו אתם בקולנוע. אל תתנו לשום דבר להפריע לכם.

להתבונן בגשם – אמנם אתם סגורים בבית, אבל זוהי גם הזדמנות להתחבר לטבע. פשוט גשו אל החלון והתבוננו בגשם המכה והרוח המרקידה את העצים. ככל שזה יותר סוער זה יותר מדליק. אם יש לכם נוף לים זה נהדר, אבל גם לראות מה הגשם עושה לרחוב שלכם זה יכול להיות נחמד. תוכלו לשים מוזיקה רגועה ונעימה וזה ממש מרגיש כמו מדיטציה. וזהו הרגע להתרכז בחלומות של הקיץ הקרוב.

בלוג NightOfTheLivingJews.com כתבות נוספות

פינוק זוגי ביום חורף קר

פינוק זוגי ביום חורף קר

החורף מביא איתו את הימים הקרים והגשומים, הימים שבהם אין לנו חשק לצאת מהבית. הראות ותנאי הנהיגה לקויים, וגם בילוי במקום סגור עדיין מצריך יציאה…

הגיבו נכון למגע, וכך תשפרו את יחסי המין

הגיבו נכון למגע, וכך תשפרו את יחסי המין

ליטפתם פעם חתול? האם הבחנתם כי כל גופו נמתח לכיוון היד שלכם, והוא מתחכך בה בהנאה? אתם מלטפים את החתול, והוא יכול להיות פסיבי לחלוטין…

מתנות למי שעובד מהבית

מתנות למי שעובד מהבית

נושא העבודה מהבית עלה לכותרות בתקופת הקורונה. באותו הרגע זה היה מתוך אילוצים, אך כיום גם כאשר אין סגרים, עדיין רבים עובדים מהבית. ביניהם שכירים…