בלוג NightOfTheLivingJews.com

הדברים שיחממו לנו את החורף

הדברים שיחממו לנו את החורף

300 מילים

אפשר לדבר הרבה על היתרונות של הקיץ וכמה זה כיף בקיץ. אבל העובדה שעכשיו זה חורף לא עושה לכם טוב. אתם צריכים משהו שימלא אתכם בחמימות ואופטימיות. הרעיון הראשון הוא לנצל את החורף בשביל לתכנן את הקיץ. זהו הזמן לרקום חלומות על הדברים שתרצו לעשות בקיץ הבא. זהו הזמן גם ללכת למכון כושר על מנת לחשוף את הקוביות כאשר יגיע הקיץ. אל תדאגו בסוף הקיץ יגיע. אבל מה בינתיים.

חורף חם ונעים

בינתיים כדאי שתיהנו מהדברים שהכי כיף לעשות אותם בחורף. להלן כמה רעיונות.

ליהנות מכוס שוקו חם – זהו הזמן ליהנות מכוס שוקו חם כאשר אתם מכוסים בכירבולית ממש כמו שהייתם ילדים קטנים. ואם תעשו את זה ערומים תוכלו להרגיש עוד יותר נעים. הכינו לעצמם כוס שוקו מושחת. תזרקו פנימה כמה קוביות שוקולד ואולי אפילו תוסיפו קצפת וקינמון.

מקלחת זוגית לוהטת – אין כמה מקלחת חמה בחורף, החוויה הביתית שהכי דומה לסאונה. אתם יכולים לעשות זאת לבד או עם בת הזוג, דבר שיהפוך לבילוי אינטימי במקלחת. רק תוודאו שיש לכם מספיק מים חמים, כי זה ממש לא נעים שנגמרים המים החמים בימי החורף הקרים. ואם אין לכם חברה, תמיד תוכלו למצוא את המקלחת הזוגית החמה בדירות דיסקרטיות בחיפה.

מרתון נטפליקס – כאשר קר וגשום למי יש כוח לצאת מהבית. זה לא עושה חשק לצאת, אפילו לא לקולנוע. אז אולי פשוט תעשו מרתון נטפליקס. תבחרו סדרה מעניינת, וכמובן שאפשר לעשות זאת לבד. אפשר להכין פופקורן ושתייה וממש ליהנות מזה כאילו אתם בקולנוע. אל תתנו לשום דבר להפריע לכם.

להתבונן בגשם – אמנם אתם סגורים בבית, אבל זוהי גם הזדמנות להתחבר לטבע. פשוט גשו אל החלון והתבוננו בגשם המכה והרוח המרקידה את העצים. ככל שזה יותר סוער זה יותר מדליק. אם יש לכם נוף לים זה נהדר, אבל גם לראות מה הגשם עושה לרחוב שלכם זה יכול להיות נחמד. תוכלו לשים מוזיקה רגועה ונעימה וזה ממש מרגיש כמו מדיטציה. וזהו הרגע להתרכז בחלומות של הקיץ הקרוב.

בלוג NightOfTheLivingJews.com כתבות נוספות

"לחקור את היתרונות והחסרונות של בלוגים סקס"

"לחקור את היתרונות והחסרונות של בלוגים סקס"

בשנים האחרונות, האינטרנט הוליד צורה חדשה ומהפכנית של תקשורת: בלוגים. בלוגים מציעים במה ייחודית לפרשנים מכל הסוגים, כולל כאלה שמתעניינים בנושאים מיניים. בלוגים של סקס…

הרצליה – פנינה אמיתית של ישראל

הרצליה – פנינה אמיתית של ישראל

לעתים קרובות אנשים מתייחסים לישראל כאל מדינה קטנה. אבל מה שחסר לה בגודל, היא יותר ממפצה על כך ביופי העצום ובמשמעות התרבותית של הערים והעיירות…

הבנת התמכרות למין: מה זה וכיצד לקבל עזרה

הבנת התמכרות למין: מה זה וכיצד לקבל עזרה

התמכרות למין היא הפרעה אמיתית שיכולה להשפיע מאוד על בריאותו הפיזית, הפסיכולוגית והרוחנית של האדם. חשוב להבין מה גורם לכך, מהם סימני ההתמכרות וכיצד ניתן…