בלוג NightOfTheLivingJews.com

האם כדאי לעשות את הפעם הראשונה עם נערת ליווי

האם כדאי לעשות את הפעם הראשונה עם נערת ליווי

300 מילים

כל מי שבתול והגיע לגיל 18 מתחיל להילחץ מהעניין. כל החברים שלכם כבר זיינו, וכאשר מדברים על זה תמיד רצים עליכם בדיחות. או שהמצאתם כל מיני סיפורים שמעולם לא היו… והחברים שלכם מעמידים פנים כאילו הם מאמינים לכם. בקיצור לא נעים. אתם יודעים שאתם יכולים לבלות עם נערת ליווי ותוך רגע לסיים את עניין הבתולין. אך אולי אתם חוששים או שחושבים שכדאי לחכות למישהי מיוחדת….

רגע, כדאי שתשפכו על עצמכם מים קרים. נערת ליווי היא מישהי מיוחדת! אתם יכולים להיכנס לאתרי הליווי ולראות את התמונות – בקלות תוכלו להתבלבל בין הנערות בסרטי הפורנו שאתם כל היום רואים לבין נערות ליווי. אלו הן כוסיות על בדיוק כמו בסרטי הפורנו.הן ליגה אחת מעל כל בחורה שאתם מכירים והן מספיק מיוחדות בשביל הפעם הראשונה.

בילוי בדירות דיסקרטיות בבאר שבע הוא הזדמנות לעבור את הפעם הראשונה בלי מבוכה ובלי חרדת ביצועים. דבר שיסייע לכם לרכוש ניסיון ולתפקד יותר טוב כאשר תפגשו בחורות בעתיד. אתם לא צריכים להרשים את נערות הליווי, מבחינתן הן אלו שרוצות להרשים אתכם. אתם גם לא צריכים להרגיש מבוכה, הן רגילות ללמד בתולים מה לעשות.

זה לא שאתם צריכים להגיד להן ”אני בתול, למדי אותי“. הן מרגישות ומבינות ומתייחסות לעניין בכל הרגישות הנדרשת. הן יודעות לזהות את העצבנות וחוסר הניסיון, אך הן גם יודעות לגרום לכם להתגבר על הביישנות ותוך דקות לזרום איתן לעומק החוויה המטורפת.
עם נערת ליווי אתם יכולים לרכוש ניסיון רב. שעה אחת עם נערת ליווי תאפשר לכם לעשות כל כך הרבה דברים, שיפצו על כל התקופה שרק חלמתם על זה. אתם תתנסו בכל תנוחה שתרצו ותרגישו מה זה להיות גברים.

אם יש לכם איזה חבר בתול, אתם אפילו לא צריכים להגיד כלום. אתם יודעים שהסיפורים שלו אינם אמתיים. אל תעשו מזה עניין, פשוט הזמינו לו נערת ליווי ליום ההולדת. אך כמובן השירות ניתן רק מעל גיל 18. זוהי יכולה להיות מתנה מושלמת לקראת הגיוס לצה“ל, זה ייתן לו מוטיבציה רבה.

בלוג NightOfTheLivingJews.com כתבות נוספות

"לחקור את היתרונות והחסרונות של בלוגים סקס"

"לחקור את היתרונות והחסרונות של בלוגים סקס"

בשנים האחרונות, האינטרנט הוליד צורה חדשה ומהפכנית של תקשורת: בלוגים. בלוגים מציעים במה ייחודית לפרשנים מכל הסוגים, כולל כאלה שמתעניינים בנושאים מיניים. בלוגים של סקס…

הרצליה – פנינה אמיתית של ישראל

הרצליה – פנינה אמיתית של ישראל

לעתים קרובות אנשים מתייחסים לישראל כאל מדינה קטנה. אבל מה שחסר לה בגודל, היא יותר ממפצה על כך ביופי העצום ובמשמעות התרבותית של הערים והעיירות…

הבנת התמכרות למין: מה זה וכיצד לקבל עזרה

הבנת התמכרות למין: מה זה וכיצד לקבל עזרה

התמכרות למין היא הפרעה אמיתית שיכולה להשפיע מאוד על בריאותו הפיזית, הפסיכולוגית והרוחנית של האדם. חשוב להבין מה גורם לכך, מהם סימני ההתמכרות וכיצד ניתן…