בלוג NightOfTheLivingJews.com

האם כדאי לעשות את הפעם הראשונה עם נערת ליווי

האם כדאי לעשות את הפעם הראשונה עם נערת ליווי

300 מילים

כל מי שבתול והגיע לגיל 18 מתחיל להילחץ מהעניין. כל החברים שלכם כבר זיינו, וכאשר מדברים על זה תמיד רצים עליכם בדיחות. או שהמצאתם כל מיני סיפורים שמעולם לא היו… והחברים שלכם מעמידים פנים כאילו הם מאמינים לכם. בקיצור לא נעים. אתם יודעים שאתם יכולים לבלות עם נערת ליווי ותוך רגע לסיים את עניין הבתולין. אך אולי אתם חוששים או שחושבים שכדאי לחכות למישהי מיוחדת….

רגע, כדאי שתשפכו על עצמכם מים קרים. נערת ליווי היא מישהי מיוחדת! אתם יכולים להיכנס לאתרי הליווי ולראות את התמונות – בקלות תוכלו להתבלבל בין הנערות בסרטי הפורנו שאתם כל היום רואים לבין נערות ליווי. אלו הן כוסיות על בדיוק כמו בסרטי הפורנו.הן ליגה אחת מעל כל בחורה שאתם מכירים והן מספיק מיוחדות בשביל הפעם הראשונה.

בילוי בדירות דיסקרטיות בבאר שבע הוא הזדמנות לעבור את הפעם הראשונה בלי מבוכה ובלי חרדת ביצועים. דבר שיסייע לכם לרכוש ניסיון ולתפקד יותר טוב כאשר תפגשו בחורות בעתיד. אתם לא צריכים להרשים את נערות הליווי, מבחינתן הן אלו שרוצות להרשים אתכם. אתם גם לא צריכים להרגיש מבוכה, הן רגילות ללמד בתולים מה לעשות.

זה לא שאתם צריכים להגיד להן ”אני בתול, למדי אותי“. הן מרגישות ומבינות ומתייחסות לעניין בכל הרגישות הנדרשת. הן יודעות לזהות את העצבנות וחוסר הניסיון, אך הן גם יודעות לגרום לכם להתגבר על הביישנות ותוך דקות לזרום איתן לעומק החוויה המטורפת.
עם נערת ליווי אתם יכולים לרכוש ניסיון רב. שעה אחת עם נערת ליווי תאפשר לכם לעשות כל כך הרבה דברים, שיפצו על כל התקופה שרק חלמתם על זה. אתם תתנסו בכל תנוחה שתרצו ותרגישו מה זה להיות גברים.

אם יש לכם איזה חבר בתול, אתם אפילו לא צריכים להגיד כלום. אתם יודעים שהסיפורים שלו אינם אמתיים. אל תעשו מזה עניין, פשוט הזמינו לו נערת ליווי ליום ההולדת. אך כמובן השירות ניתן רק מעל גיל 18. זוהי יכולה להיות מתנה מושלמת לקראת הגיוס לצה“ל, זה ייתן לו מוטיבציה רבה.

בלוג NightOfTheLivingJews.com כתבות נוספות

דברים לעשות לפני גיל 30

דברים לעשות לפני גיל 30

נראה שאתמול היינו בני 16 והשנה אנו חוגגים את יום ההולדת 30. החיים עוברים מהר וזה עשוי להיראות מלחיץ למדי. יום הולדת 30 הוא מאורע…

5 הדברים הנחשבים למושכים בעיני הנשים

5 הדברים הנחשבים למושכים בעיני הנשים

כל אחד מאיתנו מחזיק באיזו תדמית של מה שנחשב מושך בעיני הנשים. חלקנו מדברים כל היום על הכסף שלנו, אחרים מנפחים שרירים במכון הכושר. אבל…

פינוק זוגי ביום חורף קר

פינוק זוגי ביום חורף קר

החורף מביא איתו את הימים הקרים והגשומים, הימים שבהם אין לנו חשק לצאת מהבית. הראות ותנאי הנהיגה לקויים, וגם בילוי במקום סגור עדיין מצריך יציאה…