בלוג NightOfTheLivingJews.com

גברים, כדאי לכם להתחיל לרוץ

גברים, כדאי לכם להתחיל לרוץ

327 מילים

עיסוק בפעילות גופנית הוא תמיד מומלץ. מבלי להיכנס לאיזה סוג פעילות גופנית, תמיד יש לכך תועלות, והאמת שכדאי גם לגוון. הפעם אנחנו רוצים לדבר אתכם על פעילות גופנית חשובה שכדאי לכם לעשות והיא הריצה. ישנם גברים רבים שנוהגים לבלות במכון הכושר, אך הם בדרך כלל מתעסקים יותר בפיתוח השרירים, ופחות בריצה. אין סתירה בין הדברים, וכדאי גם לשלב ריצה.

אז מהם היתרונות של ריצה?

אפשר לעשות את זה בכל מקום – בניגוד לפעילויות אחרות הדורשות סטודיו, מנוי למכון הכושר או מגרש זמין, ריצה אפשר לעשות בכל מקום. אתם יכולים כבר עכשיו לשים את נעלי הריצה ולצאת לסיבוב. אתם יכולים לעשות זאת ברחוב, בפארק הציבורי ועל חוף הים. העיקר שתעשו זאת.

ספורט זול – אם אתם כבר מנויים בחדר הכושר, תוכלו לרוץ על מכשירי הריצה. אך זה ממש לא הכרחי. ריצה היא ספורט זול שכל אחד יכול לעשות מבלי לשלם לאיזה מדריך ומבלי לשלם דמי מנוי. ההשקעה הכי גדולה שכדאי לכם לעשות היא בנעלי ריצה איכותיות.

אפשר להכיר אנשים חדשים – בכל מקום יש את האנשים הקבועים שמגיעים בשעות קבועות לרוץ. לאט לאט תתחילו להכיר אותם וליצור קשרים חבריים, ואולי גם לפגוש בחורות בעלות תחומי עניין משותפים.

ריצה מנקה את הראש – אתם הגברים לא צריכים לשלם כסף לפסיכולוג. תתפלאו מה ריצה של 30 דקות יכולה לעשות לכם. גם ברמה הכימית היא משפיעה באופן חיובי על המוח שלכם. אבל פשוט תראו זאת בתור אפשרות לסדר את המחשבות.

מעצב ומחטב – ריצה היא דרך טובה לשרוף הרבה קלוריות ולרדת במשקל. גם אם אתם מתאמנים במכון הכושר, בוודאי תרצו להוריד את אחוזי השמן, שסוף סוך נראה את הריבועים בבטן.

ריצה משפרת את יחסי המין – מחקרים שבדקו את הביצועים המיניים של גברים שרצים כ 4.5 שעות בשבוע, הראו כי הם מפחיתים את הסיכוי שלהם לבעיות זקפה ב 25%. כך שאם פעם ביקרתם בדירות דיסקרטיות בחיפה, ודווקא ברגע הזה הייתה לכם פאדיחה. כנראה שריצה יכלה למנוע זאת.

ניתן לרוץ בכל מזג אוויר – נכון שלפעמים בחורף קר ואין חשק לצאת מהבית. אבל פשוט תתחילו בריצה ותוך כמה דקות הגוף שלכם יתחמם. עם ביגוד מתאים אפשר לרוץ אפילו בגשם.

בלוג NightOfTheLivingJews.com כתבות נוספות

נערות ליווי – מבט מעמיק על ענף הליווי והזנות

נערות ליווי – מבט מעמיק על ענף הליווי והזנות

נערות ליווי, או פשוט נערות ליווי https://www.click4sex.co.il/, היו חלק מתעשיית המין במשך למעלה ממאה שנה, וכיום הן משרתות מגוון רחב של לקוחות, מאנשי עסקים ועד…

היתרונות של יציאה לחופשות: למה כולנו צריכים הפסקה מחיי היומיום שלנו

היתרונות של יציאה לחופשות: למה כולנו צריכים הפסקה מחיי היומיום שלנו

כשמדובר בלקיחת חופש מהעבודה ומנוחה, מעט פעילויות מרעננות ומרעננות כמו יציאה לחופשה. חופשות יכולות לעזור לנו לקחת הפסקה מחיי היומיום שלנו, לספק חוויות חדשות, הרפתקאות,…

דירה דיסקרטית: סקירה כללית של ההיסטוריה, הפונקציה והחוקיות

דירה דיסקרטית: סקירה כללית של ההיסטוריה, הפונקציה והחוקיות

המילה "דירה דיסקרטית" מעוררת מגוון רגשות ורעיונות על היסטוריה, תפקוד וחוקיות. דירות דיסקרטיות, המכונה בדרך כלל דירות דיסקרטיות, היו בעבר מרכיב פופולרי וחשוב בחיים העירוניים,…